Zapraszam do współpracy przedszkola, szkoły, domy kultury
i
każdego zainteresowanego. Oferuję bardzo ciekawe zajęcia artystyczne obejmujące m.in. wykonywanie kwiatów i bukietów z bibuły, bukietów z liści i owoców czy też figurek z masy solnej.Przygotowuję wszystkie niezbędne materiały oraz upominki dla wszystkich uczestników.
![]() |
| Wspólne wykonywanie kwiatków |
![]() |
| Instruktaż wykonywania kwiatka |
![]() |
| Słodkie kwiatki z lizakami na zakończenie zajęć |







Brak komentarzy:
Prześlij komentarz